107502410_3007382252682395_5846744174704176190_o
לקוחות ממליצים
Olga Lev
Olga Lev
קרא עוד
בזכות אילן קיבלתי בחזרה עשרות אלפי שקלים! עברתי לאילן לפי המלצה של חברה שלי טובה מסיבות לא הכי טובות. עקב טעויות קשות של רואה חשבון הקודם נכנסתי למעגל הוצאות נוספות של המיסים. בשיחת הכרה עם אילן מייד הוא עלה על נושא להבהיר שמדובר בבעיה קשה עם תוכנית עבודה ממושכת ולמרות זאת אילן הסכים לקבל אותי בתור לקוחה והלך עימי באמונה שלמה בהצלחה עד הסוף. אחרי חמישה חודשים הסתיימה בהצלחה (!) מלחמת העולם שלנו מול גורמים רבים של קרב על הזכויות של הלקוח המתבטא בסכומים של עשרות אלפי שקלים. אילן גילה לאורך כל הדרך דביקות למטרה ואכפתיות מהלקוח שלו מבלי להתחשב בזמן האישי שלו וסבלנות והקפדה על המשך פעילות המכוונת לעזור לי. למדתי המון מאילן. שיתוף פעולה של אילן, אכפתיות ומוכנות לדאוג ולשמור על האינטרסים של הלקוח שלו החזירו לי ביטחון ואמונה בצדק בעולם הזה שזה יותר יקר מכסף. אילן בתור רואה חשבון לראשונה הצליח ליצור קשר מיוחד של אכפתיות עם הלקוח שלו גורם לי להרגיש בטוח עם עסק שלי כי אני יודעת שהכסף שלי ושקט נפשי בידיים טובות. אני ממליצה מכל הלב על אילן לכל אחד שמעוניין בעסק בטוח ומוגן. יש כאן מישהו שדואג לי ושומר עליי בצורה מעשית.
עו"ד נועם אברהם
עו"ד נועם אברהם
קרא עוד
אילן האלוף! נותן את כל כולו. מלווה באופן אישי וצמוד. בנאדם ומקצוען מהמדרגה הראשונה!
Yali Kella
Yali Kella
קרא עוד
בתור מי שמגיע מתעשיית הטלוויזיה של ישראל, אני יודע כמה חשוב שיהיה לך גיבוי טוב מאחורי הקלעים, אחד כזה שיגרום לך להתרכז בעבודה ובמה שאתה טוב בזמן שהוא יעשה את מה דהוא טוב ויתמוך ויטפל בדברים שכרגע נראה לנו פחות חושבים, אילן ליבשיץ הוא הגלגל הצלה שלי בתור עצמאי, מי שהפך בשבילי את השיטה המוישנת של תחום הנהלת החשבונות לידידותית, קלה ועם בקרה אנושית. מעבר לאפליקציה שמקלה על הדיווח, יש מענה אנושי שמסתכל עליך כל הזמן ואכפת לו ממך. ממליץ בחום!
‏‎Tirza Sani‎‏
‏‎Tirza Sani‎‏
קרא עוד
השירות של משרד ליבשיץ רואה חשבון הוא הרבה מעבר לחשבון. ראייה עסקית וחברית עם מעוף, פרגון ושותפות לדרך. מומלץ בחום רב!
Noam Tibi
Noam Tibi
קרא עוד
שירות מעולה, כיף לעבוד עם אילן לרה ואלונה. ממליץ בחום!
סמי אריאל מור
סמי אריאל מור
קרא עוד
משרד רו"ח שסוף סוף עובד בשיטה מתקדמת ויעילה. גם משפרת משמעותית את השירות עם מקסימום שקיפות, וגם מוזילה הוצאות עבור ניהול חשבונות ודוחות. משתלם!!
Osnat Avisar Frenkel
Osnat Avisar Frenkel
קרא עוד
אתה פשוט א ל ו ף!!!! עוקבת, נהנית וגאה בדרך שבחרת, במי שאתה, במה שאתה מוביל ומצליח!
ניצה רוגוזינסקי
ניצה רוגוזינסקי
קרא עוד
אילן, כל יום בוחרים בך מחדש וואוו אתה משהו
נוגה וידר
נוגה וידר
קרא עוד
אילן מה יש להגיד? אתה נדיר! לפני שנתיים קיבלתי ממך עצה אחת כל כך טובה שיעצה לי להזיז את כל הפוקוס שלי מיחידת רווח אחת בעסק ליחידה אחרת. זאת היתה אחלא עצה שבזכותה אני עובדת הרבה פחות, נהנית הרבה יותר ומרוויחה יותר. מה שאני אוהבת בך זה שאתה לא רואה חשבון יבש. יש לך מוח של יזם עיסקי וככה אתה רואה את כל הלקוחות שלך ועוזר להם לגודל ולחשוב עסקית. ממליצה לעסקים לחשוב איתך ביחד כי זה מביא פרספקטיבה חדשה לעסק. אז, תודה על השינוי פוקוס זה לא טריוויאלי למשרדי רואי חשבון ובלי קשר מעבר למספרים אתה רואה אנשים ובעיניי זה השוס שלך
Lilla Chulp'e
Lilla Chulp'e
קרא עוד
לאחר חוויה מטלטלת עם רואה חשבון הקודם, הייתי בספק שאמצא תוך זמן קצר רואה חשבון אחר שיתאים לי. בהמלצה של חבר arcdb פניתי לאילן. ואופס, עולם אחר! פתאום גיליתי את עידן החדש בתחום שהכביד עליי שנים. יש אפליקציה שמקלה על החיים ויש התנהלות עניינית שלא הכרתי קודם, מהרגע הראשון חוויתי שדרוג אמיתי. אילן, אנחנו מכירים פחות מחודש ואני מודה לך על הפגנת סבלנות, אכפתיות, יחס אישי, זמינות ויעילות. גרמת לי להרגיש רגוע. תודה!
דביר דהן
דביר דהן
קרא עוד
גיליתי בזכות אילן עולם דיגיטלי שמקל עליך לנהל את העסק שלך ובפשטות גמורה המלצתי לחברים ואמשיך בשמחה רבה . אההה ועוד משהו ציפור קטנה לחשה לי שתיכף האפליקציה עוד הולכת להשתדרג בכמה רמות אז עכשיו בכלל שווה לכם..🙏
‏‎Maayan Chayo‎‏
‏‎Maayan Chayo‎‏
קרא עוד
ממליצה מאוד, אני עם אילן כבר יותר מ3 שנים מאז שפתחתי את העסק. אילן וצוות המשרד מקצועי, שנותן יחס אישי ושרות זמין ומהיר! האפליקציה עובדת מדהים, ידידותית לשימוש, חוסכת הרבה זמן ובקלות אפשר לעקוב אחרי פעולות שבוצעו או יבוצעו.
Roman Ribakovsky‎‏
Roman Ribakovsky‎‏
קרא עוד
ממש תענוג. שילוב של מקצועיות הטכנולוגיה. כל המידע זמין מיידית
Tami Katash
Tami Katash
קרא עוד
המלצה חמה! עברנו לאילן אחרי המלצות רבות ולא מאכזבות בכלל! יחס אישי, שקיפות מלאה, זמינות גבוהה והכל דיגיטלי. וכמובן האפליקציה נוחה לשימוש, ידידותית ומהירה.
Shay Yosef
Shay Yosef
קרא עוד
אלוף! רואה תמיד מעבר לחשבון 🙂
ארז חזקיה
ארז חזקיה
קרא עוד
אילן איש יקר כל מילה בסלע באמת השיטה הדרך הרצינות שלך באמת עושה את ההבדל אין הפתעות פשוט אלוףףף
Liliana Oria‎
Liliana Oria‎
קרא עוד
אילן רוא"ח שלי כבר מספר שנים, יש במשרד שלו שילוב מנצח של טכנולוגיה מתקדמת - שימוש באפליקציה חכמה שפוטרה אותי מהסטרס של העברת חומר פיזית למשרד רוא"ח, פשוט סורקים וגם מאפשר לראות תמונת מצב עדכנית ביחד עם יחס אישי ואנושי. תמיד מקבלת מענה באדיבות ותמיד יודעת מה קורה במרפאה שלי מבחינה עסקית. בקיצור רוא"ח שרואה מעבר❣️
Oran Cimand
Oran Cimand
קרא עוד
שירות טוב, זריז מאוד, ומאוד מקצועי. האפליקצייה נוחה מאוד וקלה ותמיד מעודכן ריל טיים 👏👍
Yoav Gobernik
Yoav Gobernik
קרא עוד
מהיר מקצועי ושקוף, תמיד נכון לשיפור ועזרה וכמובן- בנאדם אמיתי עם לב.
זאביק פנצק
זאביק פנצק
קרא עוד
המשרד של אילן עם ראש פתוח, זמין ובעיקר טכנולוגי. האפליקציה שלו לוקחת אותו צעד קדימה לפני הרבה אחרים. היחס חם והמחיר הוגן 😃 ממליץ בחום!
Yossef Dozminer
Yossef Dozminer
קרא עוד
אילן ליבשיץ רו'ח מצויין מעבר לשירות האישי והאיכפתי אילן הוא איש של אנשים ומסייע בכל דרך אפשרית לשפר ולהשתפר בעסק שלך ,אני כבר כמה שנים עם אילן ומרוצה מאוד ! ממליץ בחום !
צביקה סופר קופירייטר
צביקה סופר קופירייטר
קרא עוד
כבעלים של משרד פרסום, חשוב לי לדעת בכל רגע נתון מה המצב אצלי בעסק. בזכות האפליקציה המתקדמת של אילן ליבשיץ יש לי שליטה מלאה במספרים, ואני יודע בדיוק אילו הוצאות אושרו לי בזמן אמת. מעבר לכך, המקצועיות, היצירתיות והיחס האישי של אילן הם תמיד מה שחיפשתי ברואה חשבון המלווה את העסק שלי. תכל'ס, כאן באמת רואים מעבר לחשבון.
‏‎Liza Margorin‎‏
‏‎Liza Margorin‎‏
קרא עוד
משרד מקסים ומקצועי, נותן מענה בכל נושא בצורה מקצועית ומהירה, אפליקציה פשוטה המאפשרת ניהול ושקיפות מלאה, קלה לתפעול. ממליצה מאוד לעבוד עם הצוות של אילן ליבשיץ, תמיד מקבלים מענה אדיב ומהיר.👍
Moshe Mahpud
Moshe Mahpud
קרא עוד
אילן אתה רואה חשבון מספר 1🥇 מעבר לאפליקציה מדהימה יש אותך שזה העיקר ❤️
Lital Bukovich
Lital Bukovich
קרא עוד
לגמרי בחרתי נכון.....אמין שירות אישי ואיש ממממש נחמד🧡